BUJ / FAQ

Mūsu atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem

Vai tetovējuma veikšana ir sāpīga?

  • Sāpju līmenis ir atkarīgs no katra cilvēka sāpju sliekšņa, izturības un plānotās tetovējuma vietas. Dažas vietas uz ķermeņa, piemēram, ribas, plaukstas un potītes, var būt sāpīgākas nekā citas vietas. Tomēr daudzi cilvēki salīdzina sāpes ar asiem skrāpējumiem vai dedzināšanu.

Kā rūpēties par jaunu tetovējumu?

  • Pēc tetovēšanas uzturiet tetovējumu tīru, mazgājot to ar maigām ziepēm vai tikai remdenu ūdeni. Pēc tam uzklājiet piemērotu krēmu vai ziedi, kuru ieteicis jūsu tetovētājs. Izvairieties no saules un izvairieties no peldēm, piemēram, baseinā vai vannā, kamēr tetovējums pilnībā sadzīst. Lai iegūtu vairāk info, izlasiet mūsu rakstu.

Cik ilgi tetovējums sadzīst?

  • Tetovējuma virspuse sadzīst aptuveni 2-3 nedēļu laikā, bet pilnīga sadzīšana var aizņemt līdz pat 6 mēnešiem. Tas atkarīgs no jūsu ādas tipa un tetovējuma izmēra un, protams, kopšanas.

Vai es varu izņemt tetovējumu, ja to nožēloju?

  • Jā, tetovējumus var noņemt ar lāzerprocedūrām. Tomēr tas ir dārgs un dažreiz sāpīgs process, kuram var būt nepieciešamas vairākas sesijas.

Vai es varu saņemt tetovējumu, ja man ir ādas problēmas?

  • Ja jums ir ādas problēmas, piemēram, ekzēma, psoriāze vai alerģijas, konsultējieties ar dermatologu un informējiet tetovētāju. Dažos gadījumos var būt nepieciešami īpaši piesardzības pasākumi.

Vai tetovējuma krāsas izbalē?

  • Jā, ar laiku tetovējuma krāsas var izbalēt. Saule ir galvenais faktors, kas veicina izbalēšanu, tāpēc ir svarīgi vienmēr lietot saules aizsargkrēmu uz tetovējuma, kad esat saulē.

Vai es varu taisīt tetovējumu, ja esmu grūtniece vai baroju bērnu ar krūti?

  • Iesakām atteikties no tetovēšanas grūtniecības un zīdīšanas laikā, jo ir neliels infekciju risks un krāsvielas ietekme uz augli vai bērnu nav pilnībā zināma.

Vai tetovējums var izraisīt alerģisku reakciju?

  • Retos gadījumos cilvēkiem var rasties alerģiska reakcija uz tetovējuma krāsām, īpaši uz sarkanām un dzeltenām krāsām. Ja rodas nieze, izsitumi vai pietūkums, nekavējoties konsultējieties ar ārstu.

Vai ir droši veikt tetovējumu?

  • Ja tetovējumu veic profesionāls tetovētājs licencētā un higiēniskā salonā, tas ir droši. Pārliecinieties, ka salons izmanto sterilus instrumentus un kvalitatīvas krāsas.

Citi jautājumi? Droši sūti to uz mūsu e-pastu collectiveartstudio@gmail.com vai sociālajiem tīkliem! 🙂

Uzraksti mums!

Atbildēsim uz visiem jautājumiem